27 лютого 2024

СТАЛЕВА МРІЯ. МАРІУПОЛЬ

На тимчасово окупованих та деокупованих територіях, залишаються десятки міст і містечок, що зазнали значних руйнувань. Кожне з них має шанс на відродження, щоб десяткам тисяч українців, які змушені були покинути свої домівки, було куди повернутися. Питання відбудови українських міст, забезпечення умов для повернення людей і подальшого розвитку територій є актуальним та надважливим вже зараз. Від початку повномасштабного вторгнення протягом 86 діб щільного вогню тільки у Маріуполі було пошкоджено 90% будинків, 50% багатоповерхових і 40% приватних будинків знищено повністю. Це лише кілька цифр, що демонструють колосальний масштаб руйнувань міста і майбутньої роботи з його відбудови. 

Саме тому фахівці Метінвест-СМЦ розробили проєкт «Сталева мрія». Це концепція відбудови країни, що містить набір готових рішень для будівництва житла та об’єктів соціальної інфраструктури, які можна адаптувати під потреби кожної громади. Компанія має проєкти 13 типів сталевих будівель. Кожен з них виконаний у кількох варіантах з урахуванням різних умов. Це житлова забудова, соціальна інфраструктура та інфраструктурні об’єкти. Загалом концепція передбачає понад 200 готових проєктів будівель на основі трьох – попередньо виготовлених сталевих елементів (prefab-рішень): каркасу, модуля та платформи.

У рамках розробки Плану відродження міста після деокупації Маріуполь Реборн маріупольцям у Львові презентували проєкт Групи Метінвест "Сталева мрія". 

 

Тут ви можете ознайомитися із найкращими пропозиціями сучасних житлових кварталів та соціальної інфраструктури зі сталі. Зокрема, із концепцією житлового кварталу на місті зруйнованого та знесеного російською армією кварталу у Лівобережному районі Маріуполя.