Партнери

Національні партнери, міжнародні фонди, волонтерські організації, об’єднання, уряди країн, міста України та Європи, представники великого бізнесу та креативних об’єднань.

вже приєдналися до проєкту MARIUPOL REBORN

відгуки партнерів

Рінат Ахметов
Рінат Ахметов
український бізнесмен
"Щоб розпочати перетворення Маріуполя вже сьогодні, ми всі – український та світовий бізнес, влада, міжнародні інститути – маємо об'єднати зусилля, залучити найкращі уми та світову експертизу. Я вірю в майбутнє Маріуполя, тож я вирішив направити $1,5 млн на будівництво проєктного офісу «Mariupol.Reborn», який працюватиме з нашими партнерами та залучатиме маріупольців, щоб разом створювати спільне бачення нового Маріуполя, який стане домом для всіх маріупольців. Домом, куди після звільнення міста, вони захочуть повернутись"
Ємченко
Наталія Ємченко
директорка з комунікацій SCM
"Ми підтримуємо «Mariupol Reborn». По-перше, віримо в те, що місто досить швидко отримує шанс на українське майбутнє. По-друге, що для міста супер важливо не відбудувати як було, а перебудувати себе найкращим чином. А по-третє, що місто має абсолютно чітку економічну візію. Зараз не має готової української експертизи, щоб взяти її та адаптувати. Маріуполь проходить цей шлях першим. Міста, які були зруйновані під час Другої Світової війни, почали відновлюватися десь за 10 років після неї. Ми розуміємо, чим раніше при приступимо, тим швидше це зробимо"
Маттео Патроне
Маттео Патроне
керівник Європейського банку реконструкції та розвитку
"Колись Маріуполь був процвітаючим зеленим портовим містом і важливим партнером ЄБРР. Ми пишаємося тим, що разом з владою міста відіграємо вирішальну роль у створенні фундаменту для його майбутнього відродження, коли воно знову стане вільним. ЄБРР повністю відданий підтримці України у її післявоєнному відновленні"
Тімоті Мадіган
Тімоті Мадіган
керівник проєкту USAID "Економічна підтримка України"
"Ми знаємо, що більшість людей, які залишили Маріуполь, хотіли б повернутися, і ми працюємо з Маріупольською міською радою над концептуальним баченням того, як буде виглядати звільнене місто після відновлення. Ми знаємо, що цей день може не настати завтра, але вкрай важливо почати готуватися до цього процесу вже зараз. Коли дозволить час, ми хотіли б мати чіткі плани та необхідні ресурси для відбудови Маріуполя."
Андрій Садови
Андрій Садови
міський голова Львова
"Мешканці Маріуполя – це дуже тверді люди. Люди, які розуміють, що треба робити та як. Команда міського голови Маріуполя Вадима Бойченка – ті люди, які вже сьогодні думають не тільки про поточну ситуацію, а й про майбутнє. Наша Перемога буде повноцінною, коли ми: виженемо ворога з нашої землі..., повністю відбудуємо наші громади. Процес відбудови - дуже складна річ. Це потребує вміння, талантів і міжнародної підтримки. Тому ми радо відкрили наші двері. Ми надали усі наші можливості, щоб ця робота не просто продовжувалася, щоб вона мала успіх."
Джулія Сімет
Джулія Сімет
керуюча директорка Gensler Europe
"Ми раді використати наше покриття та масштаби досвіду у Стратегії відновлення міцнішого та стійкішого Маріуполя. Наша спільна мета – створити архітектуру оптимізму та бачення майбутнього, яке дасть надію громадянам міста. Працюючи разом, ми можемо відновити краще та світліше майбутнє для Маріуполя"