10 червня 2024

Ukraine Recovery Conference пройде у Берліні

11 червня у Берліні стартує міжнародна конференція Ukraine Recovery Conference. Це продовження щорічної серії політичних подій на високому рівні, присвячених швидкому відновленню та тривалій реконструкції України з початку повномасштабної війни. Це також перша конференція з відновлення України, яка відбудеться у країні-членкині ЄС.

URC-2024 проходить під девізом "Об'єднані в обороні. Об'єднані у відновленні. Сильніші разом". Ключова мета конференції - мобілізувати зусилля вітчизняної та міжнародної спільноти для підтримки відновлення, модернізації та реформ в Україні. Це включає надання екстреної допомоги для негайних потреб, реалізацію проектів швидкого відновлення та створення привабливих умов для бізнесу для розблокування інвестицій приватного сектору в Україну, а також - активне залучення громадянського суспільства у процесі реконструкції.

URC-2024 пройде за 4 спрямуваннями:

  • Бізнес-вимір: мобілізація приватного сектору до реконструкції та економічного зростання.
  • Людський вимір: соціальне відновлення та людський капітал для майбутнього України.
  • Місцевий та регіональний вимір: відновлення муніципалітетів та регіонів.
  • Вимір ЄС: інтеграція з Європою та реформи.

Команда Маріуполь Реборн візьме участь у Конференції та поділиться власними напрацюваннями. Так, мер Маріуполя Вадим Бойченко розповість про досвід роботи міської ради в умовах війни та евакуації. У свою чергу, членкиня наглядової ради Маріуполь Реборн, директорка з комунікацій SCM Ріната Ахметова Наталія Ємченко буде однією з модераторок панелі "Бізнес-вимір", де розповість про роль бізнесу в успішній відбудові України та економічному зростанні держави.