04 січня 2024

Велика ідея Маріуполь Реборн - не лише в тому, щоб створити конкретний план відбудови Маріуполя, а й створити найкращу у світі експертизу, щоб нею вже зараз могли користуватися інші міста

Watch 😱 ТЕС ЛЕДВЕ ВИТРИМАЛА! Це було питання ЖИТТЯ і СМЕРТІ для цілої області / ЄМЧЕНКО on YouTube.

Наталія Ємченко, членкиня наглядової ради ГО "Маріуполь.Реборн", директорка з комунікацій SCM в ефірі одного з українських телеканалів розповіла про важливість відродження Маріуполя, і про те, як великий бізнес допомагає вже зараз відновлювати Україну.

У 2022 році, коли Україна втратила контроль над Маріуполем, Рінат Ахметов сказав, що зробить необхідне для того, щоб відновити місто після деокупації. І ми не просто говоримо, ми завжди робимо. Тому у цьому році він виділив 1,5 мільйони євро на те, щоб почати формулювати, яким чином Маріуполь буде відновлюватися. І це не зарано. В першу чергу, це запит самих містян.

Всього за рік Маріуполь Реборн зміг зібрати величезну експертизу відновлення, розробити план швидкого покрокового відновлення Fast Recovery Plan та візуалізувати, яким чином буде виглядати місто після відбудови.

Ми ніколи не мали справи з таким великим викликом, коли місто вщент зруйноване, заміноване, з величезними проблемами з водою, з енергетикою. І воно потребує відновлення супершвидко, щоб люди могли туди повернутися.

Крім того, за словами Наталії Ємченко, для Маріуполь Реборн важливим проєктом є Mariupol.Academy, де будуть сконцентровані всі знання про містобудування, які можуть знадобитися не лише Маріуполю, а й іншим містам України.

Велика ідея Маріуполь Реборн - не лише в тому, щоб створити конкретний план відбудови Маріуполя за принципом "buildbackbetter", тобто відновити краще, ніж було, а й створити певну базу знань, що ми називаємо спроможністю: навчити людей, навчити команди, створити найкращу у світі експертизу, щоб нею вже зараз могли користуватися інші міста. Поки Маріуполь чекає на деокупацію, інші міста проходять цей шлях.

Проєкт Маріуполь Реборн втілює Маріупольська міська рада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів.

Новини і події