19 листопада 2023

ВАДИМ БОЙЧЕНКО ПРЕДСТАВИВ ПРОЄКТ МАРІУПОЛЬ РЕБОРН НА КИЇВСЬКОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ В БРЮССЕЛІ

Брюссель Київський форум

Найбільший у Східній Європі форум об’єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення головних економічних питань України. Під час заходу мер Маріуполя Вадим Бойченко закликав  партнерів та міжнародних донорів об'єднатися навколо відродження Маріуполя після звільнення міста від ворога.

Команда експертів Маріупольського муніципалітету працює над розробкою наймасштабнішого з часів Другої Світової війни Плану відродження міста Маріуполь Реборн. Він складається з різних етапів – від Плану швидких дій, які необхідно вжити для стабілізації ситуації одразу після звільнення міста від окупантів, до будівництва нового Маріуполя з сучасними економічними можливостями. Для його реалізації необхідна підтримка країн Європи, міжнародної спільноти та великого бізнесу.

Бойченко Брюссель

Разом з маріупольцями ми сформували План Маріуполь Реборн  – це чіткий план бачення швидкого відновлення та відродження Міста-Героя Маріуполь. Країни Європи мають успішний досвід відновлення. Їхня експертиза допоможе відбудувати Маріуполь. Завдяки їй хочемо зрозуміти чи все ми врахували та чи у правильному напрямку крокуємо. Ми прагнемо побудувати новий світ – без ярма радянщини. Це нові школи, лікарні, економіка, розвиток і наше спільне прагнення бути разом з європейською спільнотою

мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Нагадаємо, проєкт Маріуполь Реборн реалізовує Маріупольська міська рада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів.  

Новини і події