07 грудня 2023

МАРІУПОЛЬ РЕБОРН - ЦЕ НАШ ВНЕСОК У ПОВОЄННУ ВІДБУДОВУ УКРАЇНИ

Watch Співпраця бізнесу, громади і міжнародних партнерів для відродження українського Маріуполя on YouTube.

Маріуполь Реборн є унікальним проєктом для відродження українського міста. Це успішний досвід співпраці між місцевою громадою, приватним бізнесом та міжнародними партнерами, який може стати прикладом до відбудови інших постраждалих українських громад.

Про це розповів директор ГО "Маріуполь.Реборн", керівник напрямку розвитку громад "Метінвест Холдинг" Олександр Вишняков під час виступу на міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми і перспективи поствоєнної розбудови України". 

У серці Маріуполь Реборн лежить підготовка до відродження, наголос на залученні жителів Маріуполя. Якісна підготовка можлива лише за участі кращих українських та міжнародних експертів, міжнародних партнерів та українського соціально відповідального бізнесу. Тому Метінвест став першим системних та стратегічним партнером проєкту та головними послами принципу "build back better". Ми відбудуємо Маріуполь згідно цього принципу. І кожного дня ми запрошуємо глобальну спільноту приєднатися до нас. Тому що підтримка та парнерство є дуже важливими для відродження Маріуполя як символу нової стійкої України.

Олександр Вишняков, директор ГО "Маріуполь.Реборн", керівник напрямку розвитку громад "Метінвест Холдинг"

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи поствоєнної розбудови України» зосереджена на проблемах відбудови та розвитку нашої держави й має на меті створення  платформи для конструктивного діалогу та пошуку спільних рішень між науково-освітньою спільнотою, бізнесом та громадськістю щодо повоєнного відродження нашої держави і прискорення її стійкого економічного зростання. Участь у дводенному обговоренні взяли науковці, здобувачі наукових ступенів, представники органів влади, місцевого самоврядування та бізнесу, засобів масової інформації та активної громадськості.

Довідка. Проєкт Маріуполь Реборн реалізовує Маріупольська міська рада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів.

Новини і події