30 січня 2024

СПІВПРАЦЯ З ПАРТНЕРАМИ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПІДГОТУВАТИ ВІЙСЬКО ВІДНОВЛЕННЯ МІСТА-ГЕРОЯ МАРІУПОЛЬ І УКРАЇНИ

Watch 😱ЖАХ! Тисячі МАРІУПОЛЬЦІВ кинули в табори, “ручні” ЗМІ показали ЦЕ, з Маріуполя не виїхати| БОЙЧЕНКО on YouTube.

Під час прямого ефіру на одному з українських телеканалів мер Маріуполя розповів про те, як команда муніципалітету готується до деокупації міста, навіщо передають досвід іншим українським громадам і хто підтримує маріупольців у планах відбудови після повернення під український прапор.

Сьогодні дійсно багато партнерів у цього проєкту. Це переважно міста, які так само відроджувались після Другої світової війни – мають досвід відродження, були в окупації роками і готувалися весь цей час до відбудови. Як ця відбудова має втілюватись в життя? Яка кількість людей має поїхати і брати участь у відновленні? Всі такі гострі питання ми обговорюємо з нашими містами-партнерами. Ми сьогодні гуртуємо міжнародну спільноту навколо нашого бачення відбудови міста-героя Маріуполь. Так їм показуємо правду про Маріуполь, ту трагедію, яка відбулася у Маріуполі. І таким чином, залучаємо їх до відновлення нашого міста. Хочу подякувати і нашому партнеру – це великий український бізнес SCM Ріната Ахметова, який доєднався і створив платформи у Дніпрі, Львові, у Варшаві. Аби ця можливість співпраці та експертизи збільшувалась і поширювалась

мер Маріуполя Вадим Бойченко

Маріуполь Реборн – це не просто проєкт, що допоможе відбудувати Маріуполь. По суті, це алгоритм дій для будь-якої громади, що постраждала від варварських дій російської армії. Саме тому, зауважує мер Маріуполя, важливо ділитися інформацією і набутим досвідом. Адже чим більше міст стануть після відбудови сильнішими і сучаснішими, тим краще функціонуватиме економіка всієї країни і більше молоді вдасться повернути на деокуповані території.
 

Ми хочемо навчати людей. Передавати той досвід, який має Маріуполь іншим містам. Створити навчальний процес, який матиме назву Mariupol.Academy. Ми зараз готуємось до цього – підписуємо угоду з вищими навчальними закладами. Ці співпраці дають можливість дати більший досвід, більше знання і підготувати інше військо – військо відновлення нашого міста-героя Маріуполь і в цілому держави України

поділився Вадим Бойченко

Так, лише для відбудови Маріуполя необхідно підготувати 14 тисяч фахівців з різних сфер. Як раз одна зі складових Стратегії відновлення Маріуполь Реборн – Fast recovery plan або План швидкого відновлення – про негайні дії після деокупації. А це якісне розмінування, налагодження подачі комунальних послуг, транспортного сполучення, відновлення житла, запуск безпечної роботи лікарень, шкіл та садочків.

Проєкт Маріуполь Реборн реалізовує Маріупольська міська рада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів.  

Новини і події