КОМАНДА Фулко Трефферс Ro3Kvit

Дивитись перезентацію візії відбудови:

Ro3kvit – це yкраїнська команда з іноземною підтримкою. Усі експерти мають досвід проєктування в Україні або пост-конфліктного планування. Мінімум 50% експертів – з України, серед яких – дослідники, проєктувальники, радники, викладачі. Коаліція, яка об’єднує більше 80 фахівців з України та з-за кордону, які об’єднали свої зусилля для розвитку знань і методик для відбудови міських і сільських середовищ й інфраструктури України.

Проєкт "Розквіту" базується на основі одного з мікрорайонів Маріуполя на Лівому березі. Архітектори частково змінили структуру вулиць, врахувавши простір для пішоходів та велосипедистів. Для початку нідердандські фахівці пропонують розглядати нещальну забудову, а далі - рухатися за потребами і запитами маріупольців.

На їхню думку, потрібно закладати майбутні робочі місця вже зараз: промислову зону робити в контексті "чистої економіки", а також особливу увагу спрямувати на порт, який стане воротами відновлення східного регіону. Тим часом територію заводу "Азовсталь" пропонують зробити мультифункціональною, але з меморіалом та музеєм захисникам Маріуполя.

Для цього маріупольський порт треба перенести в більш зручне місце, яке б дозволило розширити його та відкрити нові можливості для вантажної прохідності

вважають автори концепції
Фулко Трефферс
Співзасновник RO3KVIT
Аліса Александрова
Архітекторка, міська планувальниця
Натан Хадсон
Міське планування, порти та торгова економіка

Відео-інтервʼю

інтервʼю
ФУЛКО ТРЕФФЕРС
МАРІУПОЛЬ МАЙБУТНЬОГО
інтервʼю
ФУЛКО ТРЕФФЕРС
МАРІУПОЛЬ МАЙБУТНЬОГО
інтервʼю
ФУЛКО ТРЕФФЕРС
МАРІУПОЛЬ МАЙБУТНЬОГО
інтервʼю
ФУЛКО ТРЕФФЕРС
МАРІУПОЛЬ МАЙБУТНЬОГО