КОМАНДА ВІКТОРА ЗОТОВА

КОМАНДА ВІКТОРА ЗОТОВА
Дивитись перезентацію візії відбудови:

Про команду

Архітектурне бюро ZOTOV&CO засновано в 2004 році в Києві. Орієнтовано на сучасну світову архітектурну практику.Досвід співробітництва над спільними проектами з компаніями:BIG (dk), MAXWAN (nl), EM2N (ch), JWA (at), KS – Ingenieure (at), Transsolar (de),Taller 301(cl), Architectural Prescription (nl) та ін.

Візія команди

Візія команди концентрується на морській складовій міста. Автори пропонують об'єднати море з річковими набережними, а водний транспорт використовувати зокрема і як туристичний. Окрім того, ліквідувати залізницю, яка розділяє морський берег, інтегрувати систему громадського транспорту, оновити всі інженерні мережі за останніми світовими тенденціями. А разом із тим залишити Маріуполь промисловим металургійним гігантом.

КОМАНДА ВІКТОРА ЗОТОВА

Ми також пропонуємо ущільнити місто, щоб уникнути занедбаних територій та пустот. Використати можливість розвитку геометричного центру міста, де був завод, і що було буквально було насильством над прекрасною територією. Зараз можемо виправити це. Натомість історичний центр стане туристичним осередком, як в більшості європейських міст,

– розповідає Віктор Зотов.
Члени команди Віктора Зотова
Віктор Зотов
Головний архітектор, власник
Олена Возняк
Олена Возняк
Директорка
Олександр Паладій
Олександр Паладій
Головний інженер